technologie w biznesie

zdjęcia

Jakie możliwości mamy w obecnych czasach, jeżeli chodzi o nieprofesjonalne filmowanie i robienie zdjęć ? Jakie sprzęty są warte naszej uwagi?

Możliwości techniczne, jeśli chodzi o nagrywanie amatorskich nagrań video, są dziś już naprawdę bardzo duże. Gdy porównywać jakość takich filmów do takich, jakie kręcono jeszcze nie tak dawno temu, to możemy się naprawdę zszokować, jak bardzo technika poszła naprzód.
Czytaj dalej

W jakich miejscowościach najrozsądniej zorganizować ogólnokrajową dyskusję i czym kierować się przy wyborze sali wykładowej

Zorganizowanie dużej, czyli ogólnopolskiej konferencji bywa wyzwaniem logistycznym z górnej półki. Trzeba pomyśleć zarówno o zakwaterowaniu dla uczestników oraz mówców, jak i o całkiem banalnych sprawach, czyli np. o poczęstunku w trakcie przerwy kawowej. Dlatego organizacją musi zająć się grupa osób, które mają już jakiekolwiek doświadczenie w wykonywaniu tego typu zadań.
Czytaj dalej

Na co zwracać uwagę, kupując obiektyw? Przyda ci się kilka praktycznych porad

Robienie fotografii to hobby, jakie jest ważne dla wielu z nas. Niestety nie zawsze mamy ku temu właściwy sprzęt. Jeżeli jednakże jesteśmy tymi szczęściarzami, którzy mogli pozwolić sobie na zakup lustrzanki, powinniśmy kupić do niej właściwy obiektyw. W jaki sposób to zrobić? Czytaj dalej, a poznasz kilka wartościowych rad, dzięki którym zakup na pewno będzie udany.
Czytaj dalej