technologie w biznesie

Zagwarantuj swojej działalności najbardziej zyskowną promocję!

Reklama marki, produktu i każdych obiektów, które mamy rozreklamować, aby była skuteczna powinna trafić do jak największej publiczności. Powodzenie firmy to jej widoczność w umyśle konsumenta.

Autokar

Autor: KAMEERU
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zależy Ci aby Twoja marka odniosła sukces, włóż kapitał w jej reklamę

Nie powinna być to promocja byle gdzie – powinna być usytuowana w punkcie, gdzie jak najwięcej odbiorców będzie miało możliwość ją zobaczyć. Odpowiedzią w tych okolicznościach jest reklama w autobusie (przykładowo: przeczytaj więcej). Jest to świetne pole, gdzie każdego dnia przewijają się multum osób, czyli ewentualnych zainteresowanych. Co więcej skala ich wieku jest mocno szeroka, jest to szczególną informacją dla tych, którzy swój artykuł zaplanowali dla dużej grupy adresatów, zarówno dla tych młodszych, jak również tych dojrzalszych wiekiem. Reklama (polecamy również www.ed.torun.pl) w autobusie nie ma szans by zostać nie przyuważoną. W człowieczej naturze leży oglądanie swojego środowiska, w niewielkiej powierzchni pojazdu ich wzrok bez dwóch zdań padnie na naszej reklamie. Prócz plakaty, reklama w autobusie może być pokazywana na ekranach LCD zainstalowanych w wehikułach. Niekiedy występuje możliwość umieszczenia reklamy na karoserii autobusu. Bezsporną mocną stroną reklamowania się w autobusie jest opcja częstej wymiany naszej reklamy.

Reklama na autobusie

Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama w komunikacji miejskiej to za mało!

Świetnie! Rozważ promocję na postojach autobusowych! Na plakat każdego dnia cyklicznie napotykać będzie duża ilość osób. Promocja w tym punkcie będzie świetnie wyeksponowana i należycie oświetlona. Dziedziny z jakich często pojawiają się plakaty w autobusie to oświata, szkolenia językowe, mobilne cyrki, itd. Nic nie znajduje się na przeszkodzie by Twoja firma również skorzystała z promocji w komunikacji miejskiej! Dla zainteresowanych: