technologie w biznesie

Jakie oprogramowanie będzie idealne dla Ciebie?

Innowacyjna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Informatyzacja w obecnym świecie to już aspekt codzienności. Jeszcze dekadę temu wielkim novum był fakt, że da się konwersować z kimś innym za pośrednictwem bezprzewodowego aparatu telefonicznego, krocząc swobodnie chodnikiem, przytrzymując przy małżowinie sporej wielkości urządzenie. Teraz powoduje to drobny uśmieszek zakłopotania i nostalgię.
Czytaj dalej

Wpływ wprowadzenia oprogramowania dedykowanego dla wyższych uczelni na funkcjonowanie podstawowych procesów

Dzisiejsze czasy wymuszają na najprawdopodobniej wszystkich, również na tych niewielkich organizacjach, potrzebę wydajniejszej koordynacji zadań pracowniczych przez używanie programów komputerowych. Wymaganie to podyktowane jest przede wszystkim zauważalnym nasileniem tempa życia, lecz również i wszelkich procesów pieniężnych, wymiany faktów i spotęgowaniem zdolności produkcyjnych.
Czytaj dalej

Praca w IT

Coraz nagminniej sposoby do zarządzania wymianą, muszą obsługiwać nie jedynie telefony, faksy i korespondencję elektroniczną. Wzrasta popularność telefonii internetowej i zebrań wideo. Zapewnienie stałego dostępu do jakichkolwiek wymaganych dokumentów, takich jak protokoły dialogów, faksy, również inna korespondencja, jest wymogiem przejrzystości pracy jednostki, również wydajnego przetwarzania danych.
Czytaj dalej