technologie w biznesie

Jakie oprogramowanie będzie idealne dla Ciebie?

Innowacyjna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w obecnym świecie to już aspekt codziennej rzeczywistości. Nawet kilkanaście lat temu nowością był fakt, że da się konwersować z kimś innym przez aparat telefoniczny, idąc swobodnie ulicą, przytrzymując przy małżowinie sporych rozmiarów wynalazek. Teraz powoduje to drobny uśmieszek zakłopotania i wspominanie starych czasów.
Czytaj dalej

Jak prawidłowo przedsiębiorcy rozliczać mogą wykorzystywanie prywatnych aut do firmowych celów.

Wykorzystanie prywatnych samochodów do celów firmowych obwarowane jest odpowiednimi regulacjami. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorcy mają dwie możliwości aby to legalnie zrobić, to znaczy albo przekazać pojazd do ewidencji środków trwałych, lub też jeździć samochodem prywatnym, a koszty rozliczać przy pomocy tak zwanej kilometrówki. Czytaj dalej

Praca elektryka okazuje się niełatwa i skomplikowana, wiedz, jak przebiega i na czym polega

Bez wątpienia nikt nie jest w stanie wyobrazić dziś sobie otoczenia bez elektryczności i komfortowych możliwości, które ona daje. Dostęp do energii elektrycznej nie byłby jednak możliwy bez pracy elektryka, jaki trudni się wszelkimi kwestiami powiązanymi z przyłączeniem i wykorzystaniem podzespołów elektrycznych. W wypadku, gdy obmyśla się jakąś inwestycję, chociażby budowę domu, nie obejdzie się bez pracy elektryka.
Czytaj dalej