technologie w biznesie

Internet bez tajemnic

1 2 3 6

Więcej niż WiFi w punktach gastronomicznych, zobacz innowacyjne narzędzia marketingu

Marketing WiFi to nowoczesne narzędzie analityczno-marketingowe, które umożliwia właścicielom lokali identyfikację ich gości i dalszą aktywność m.in. poprzez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, mailing, przeprowadzanie ankiet w oparciu o system gwiazdek oraz zbieranie opinii klientów. Marketing WiFi pozwala właścicielom obiektów gastronomicznych oraz hoteli zidentyfikować klienta, odkryć jego doświadczenia oraz poprawić usługę tak, żeby chętniej powracał i przynosił większe zyski.
Continue reading

Teraz już nikt nie wyobraża sobie tego, żeby wróciły czasy, gdy prąd elektryczny nie był jeszcze w pospolitym użyciu

Prąd elektryczny bywa swego rodzaju bazą życia we współczesnym świecie. W końcu wiele maszyn funkcjonuje dzięki energii elektrycznej, a nawet kilkuminutowa przerwa w jej dostawie jest w stanie wywołać zdenerwowanie wśród niemalże wszystkich członków społeczeństwa. I jeżeli można wyimaginować sobie nieprzyjemne sytuacje, w których popsuta elektronika daje nam w kość, to nikt nie pragnąłby tego, aby prąd elektryczny na zawsze zniknął z naszego życia.
Continue reading

Wycena domeny – jakie narzędzia są konieczne?

Podczas dobierania domeny dla swojej firmy trzeba dokładnie sprawdzić, jakie warunki zapewnia wskazana firma. Opcje przygotowania strony www, co będzie niesamowicie bogata pod względem treści, są bardzo szerokie. Efekt ostateczny w pełni zależy od nas samych, z tego też powodu warto się przyłożyć do szukania oryginalnych sposobów promocji strony w sieci. Niektóre firmy oferują usługę jak wycena domeny w atrakcyjnej cenie.
Continue reading
1 2 3 6