technologie w biznesie

Internet bez tajemnic

1 2 3 6

Internet dla firm powinien oferować odpowiednią szybkość

Bez internetu teraz jest trudno cokolwiek zdziałać, a staje się tak przez to, że to w znacznej mierze przez niego kontaktujemy się z potencjalnymi klientami, to tutaj szukamy koniecznych danych, jak i wykorzystujemy przez niego z właściwych programów. Dlatego właśnie powinniśmy zobaczyć jaki internet dla firm jest proponowany przez przeróżne firmy telekomunikacyjne.
Continue reading

Więcej niż WiFi w punktach gastronomicznych, zobacz innowacyjne narzędzia marketingu

Marketing WiFi to nowoczesne narzędzie analityczno-marketingowe, które umożliwia właścicielom lokali identyfikację ich gości i dalszą aktywność m.in. poprzez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, mailing, przeprowadzanie ankiet w oparciu o system gwiazdek oraz zbieranie opinii klientów. Marketing WiFi pozwala właścicielom obiektów gastronomicznych oraz hoteli zidentyfikować klienta, odkryć jego doświadczenia oraz poprawić usługę tak, żeby chętniej powracał i przynosił większe zyski.
Continue reading

Teraz już nikt nie wyobraża sobie tego, żeby wróciły czasy, gdy prąd elektryczny nie był jeszcze w pospolitym użyciu

Prąd elektryczny bywa swego rodzaju bazą życia we współczesnym świecie. W końcu wiele maszyn funkcjonuje dzięki energii elektrycznej, a nawet kilkuminutowa przerwa w jej dostawie jest w stanie wywołać zdenerwowanie wśród niemalże wszystkich członków społeczeństwa. I jeżeli można wyimaginować sobie nieprzyjemne sytuacje, w których popsuta elektronika daje nam w kość, to nikt nie pragnąłby tego, aby prąd elektryczny na zawsze zniknął z naszego życia.
Continue reading
1 2 3 6