technologie w biznesie

Internet bez tajemnic

1 2 3 6

Więcej niż WiFi w punktach gastronomicznych, zobacz innowacyjne narzędzia marketingu

Marketing WiFi to najnowocześniejsze narzędzie analityczno-marketingowe, które umożliwia managerom lokali zidentyfikowanie ich gości oraz dalszą aktywność m.in. poprzez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, wysyłkę mailingów, przeprowadzanie ankiet w oparciu o system gwiazdkowy oraz zbieranie opinii klientów. Marketing WiFi pozwala managerom lokali gastronomicznych i hoteli zidentyfikować odbiorcę, przeanalizować jego doświadczenia i polepszyć usługę tak, żeby chętniej powracał i przynosił większe zyski.
Continue reading

Wycena domeny – jakie narzędzia są konieczne?

Podczas dobierania domeny dla swojej firmy trzeba dokładnie sprawdzić, jakie warunki zapewnia wskazana firma. Opcje przygotowania strony www, co będzie niesamowicie bogata pod względem treści, są bardzo szerokie. Efekt ostateczny w pełni zależy od nas samych, z tego też powodu warto się przyłożyć do szukania oryginalnych sposobów promocji strony w sieci. Niektóre firmy oferują usługę jak wycena domeny w atrakcyjnej cenie.
Continue reading

Dowiedz się, jak prosto zrobić krok, który pomoże potrzebującym

Dzisiaj znacznie więcej uwagi poświęcamy na wsparcie innych. Nie tylko chorym maluchom, czy seniorom, lecz też organizacjom, które pomagają kształcić osoby utalentowane sportowo, rozwijać talenty muzyczne czy umiejętności plastyczne. W w naszym kraju – według najnowszych badań – jest niespełna osiem tysięcy OPP. Każdą można wspomóc.
Continue reading
1 2 3 6