technologie w biznesie

usługa

Zimowo – jesienne porządkowanie mieszkań

Zima jest tradycyjnie czasem, gdy w moich stronach porządne panie domu posyłały swoich mężów do ciężkich prac fizycznych, związanych z porządkami świątecznymi. W ruch szły trzepaczki i szorowano dywany. Najpierw trzeba je było wydobyć spod sprzętów i wynieść przed budynek. I tam już technika była uzależniona od tradycji przekazywanej z ojców na synów.
Continue reading

Druk potrzebny do reklamy

Wszyscy zgodzą się z twierdzeniem, że „reklama jest dźwignią handlu”. Wszystkie małe i większe firmy doskonale o tym wiedzą. Ale prawda jest też taka, że nie każdą firmę stać na to, by kupić czas antenowy w najczęściej oglądanych telewizjach. Poza tym nie wszystkich byłoby stać na zrobienie zawodowego spotu reklamowego. Dlatego bardzo wiele firm zdecydowało się na banery reklamowe.
Continue reading

Jak sprawnie zorganizować przeprowadzkę? Dowiedz się, aby uniknąć niepotrzebnego bałaganu

Przeprowadzka do nowego domu albo mieszkania zawsze cieszy, jednak z tak samo ogromnym optymizmem nie można mówić o pakowaniu mebli i całego dobytku, jaki udało nam się zgromadzić przez lata. Przeprowadzki Wrocław wcale nie są łatwe, dlatego należy wszystko odpowiednio zaplanować, aby ograniczać wysiłek, który trzeba włożyć w niniejsze zadanie. Po pierwsze przestańmy robić zakupy na zapas, w szczególności gdy do przeprowadzki mamy jeszcze kilka tyg., ale już zaczęliśmy przygotowania. Im mniej rzeczy będzie w szafkach, tym mniej ciężkich pudeł będziemy musieli znosić.
Continue reading