technologie w biznesie

umowa

O czym należy pamiętać posiadając własną firmę? Czy da się na czymś znacznie zaoszczędzić?

W naszym kraju istnieją dosyć wysokie koszty zatrudniania pracowników na umowę o pracę. Same składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne i podatek dochodowy zabierają sześćdziesiąt procent pensji netto. Nie są to jak wiadomo wszystkie koszty związane z legalnym zatrudnianiem ludzi. Gdy pracownik zasila szeregi naszej firmy trzeba zapłacić za jego wstępne badania. W trakcie pracodawca musi płacić za badania okresowe, jakieś zwolnienia lekarskie a także okresowe szkolenia BHP.
Czytaj dalej

Praca agenta PZU w Gdyni

W tych czasach, jeżeli sami nie będziemy o siebie dbać, to w rzeczywistości nikt o nas nie zadba. Tak, więc tak istotne jest, by ubezpieczyć się. Wiele osób ma ubezpieczenie , które jest opłacane bo wiąże się z pracą. Ale, jeśli posiadamy auto, to powinniśmy pamiętać, by go ubezpieczyć. O jakiekolwiek dodatkowe ubezpieczenia powinniśmy zadbać sami.
Czytaj dalej

Czym powinien cechować się odpowiedni deweloper?

Stosowny deweloper naturalnie winien cechować się wieloma zaletami, toteż przed wyborem dewelopera powinno się zwrócić uwagę na parę ważkich sprawy. Poniżej przedstawiamy cenne wiadomości, jakie podpowiedzą nam, w jaki sposób sprawdzić dewelopera i czym powinien cechować się stosowny deweloper.
Czytaj dalej