technologie w biznesie

umowa

Praca agenta PZU w Gdyni

W tych czasach, jeśli sami o siebie nie zadbamy, to w rzeczywistości nikt o nas nie zadba. Dlatego niesamowicie ważne jest, by pamiętać o ubezpieczeniu. Mnóstwo osób ma ubezpieczenie od razu odprowadzane bo wiąże się z pracą. Jednak, jeżeli mamy auto, to powinniśmy ubezpieczyć go sami. O jakiekolwiek dodatkowe ubezpieczenia musimy zadbać sami.
Continue reading

Czym powinien cechować się odpowiedni deweloper?

Dobry deweloper bezsprzecznie ma obowiązek znamionować się wieloma zaletami, w związku z tym przed wyborem dewelopera należałoby zwrócić uwagę na kilka ważkich rzeczy. Poniżej przedstawiamy wartościowe wiadomości, które podpowiedzą nam, jakim sposobem sprawdzić dewelopera i czym powinien charakteryzować się właściwy deweloper.
Continue reading

O czym należy pamiętać posiadając własną firmę? Czy da się na czymś znacznie zaoszczędzić?

W naszym kraju mamy dosyć wysokie koszty zatrudniania ludzi na umowę o pracę. Składki ZUS, zdrowotne ubezpieczenie oraz podatek dochodowy pochłaniają sześćdziesiąt procent pensji netto. Nie są to oczywiście wszystkie koszty związane z legalnym zatrudnianiem pracowników. Kiedy pracownik przychodzi do pracy należy zapłacić za jego wstępne badania. W trakcie pracodawca płaci za badania okresowe, krótkie zwolnienia lekarskie a także okresowe szkolenia BHP.
Continue reading