technologie w biznesie

umowa

O czym należy pamiętać posiadając własną firmę? Czy da się na czymś znacznie zaoszczędzić?

W naszym kraju mamy dosyć wysokie koszty zatrudniania ludzi na umowę o pracę. Składki ZUS, zdrowotne ubezpieczenie oraz podatek dochodowy pochłaniają sześćdziesiąt procent pensji netto. Nie są to oczywiście wszystkie koszty związane z legalnym zatrudnianiem pracowników. Kiedy pracownik przychodzi do pracy należy zapłacić za jego wstępne badania. W trakcie pracodawca płaci za badania okresowe, krótkie zwolnienia lekarskie a także okresowe szkolenia BHP.
Continue reading

Czym powinien cechować się odpowiedni deweloper?

Stosowny deweloper z pewnością winien cechować się wieloma zaletami, wskutek tego przed wyborem dewelopera warto zwrócić uwagę na parę znaczących sprawy. Poniżej przedstawiamy drogocenne wiadomości, jakie podpowiedzą nam, jakim sposobem sprawdzić dewelopera i czym ma obowiązek cechować się stosowny deweloper.
Continue reading

Praca agenta PZU w Gdyni

W naszych czasach, jeśli sami o siebie nie zadbamy, to w rzeczywistości nikt o nas nie będzie dbał. Z tego powodu niezmiernie istotne jest, by ubezpieczyć się. Wiele ludzi ma ubezpieczenie od razu opłacane bo wiąże się z pracą. Ale, jeśli mamy auto, to powinniśmy ubezpieczyć go sami. O jakiekolwiek niestandardowe ubezpieczenia powinniśmy zadbać sami.
Continue reading