technologie w biznesie

typ

Jakie możliwości mamy obecnie, gdy chodzi o amatorskie filmowanie wydarzeń sportowych ? Który sprzęt jest wart zainteresowania?

Osoby chcące rejestrować swoje sportowe wyczyny, muszą użyć sprzętu, jaki pozwoli im na uzyskanie dobrego jakościowo obrazu w tak trudnych warunkach. Nagrywanie zwyczajną kamerą, która będzie w stałym ruchu, przyniesie słabe rezultaty.
Czytaj dalej

W jaki sposób zdecydować się na aparat półprofesjonalny?

W kupnie aparatu cyfrowego musimy się wykazać zdrowym rozsądkiem, aby funkcje nam mało przydatne, nie przyćmiły radości z wykonywania fotografii.


Sprawa robi się jeszcze bardzie zawiła, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż jedni fabrykanci mogą mieć w swych aparatach kapitalną optykę (decydującą o jakości obrazu), ale słabsze przetworniki obrazu (w konsekwencji zniekształcające wynik końcowy), czy dobra ergonomię, lecz gorsze paRAMetry obrazowe.
Czytaj dalej

Sala szkoleniowa na obszarze miasta Wrocław – a więc, co dobrze jest na ich temacik mieć pojęcie

Wbrew pozorom wewnątrz mieście Wrocław nie odnajdziemy wiele obiektów, które mieszczą w sobie interesujące nasze osoby dzisiaj podstawowe sale szkoleniowe. Jednakże te co już powstały, mają w posiadaniu różne nazewnictwa, rozmiary, ustawienia, czy też określona ilość ludzi, która pomieści się do konkretnego pomieszczenia, a nawet i mają do wyboru rodzaj uposażenia, który będzie potrzebny w trakcie trwania szkolenia - nie napomykając już o innych odmianach wygód, o których rozpiszemy się za .
Czytaj dalej