technologie w biznesie

transport

W jaki sposób kupić właściwą lawetę? Wartościowe wskazówki mogą być przydatne dla każdego, kto jest nią zainteresowany

Awaria auta może przytrafić się zawsze oraz wszędzie, nawet kiedy wszystko zdaje się być ok i zamierzamy wybrać się na wakacje. Ale niekiedy nie upłynie nawet piętnaście minut, a samochód gaśnie i w żaden sposób nie możemy go zapalić. W niniejszych sytuacjach konieczna jest laweta, jaka ściągnie auto z drogi i zawiezie do odpowiedniego warsztatu.
Czytaj dalej

Potrzebujesz transportu, musisz dowieźć wiele osób w dane miejsce – sprawdź, jak to zrobić

Choć dziś prawie każdy Polak ma samochód (to już nie czasy Polskiej Republiki Ludowej, gdy posiadanie Fiata 126p było czymś wyjątkowym), pojawiają się sytuacje, w których jest to niewystarczające. Gdy pięć foteli to zbyt mało. Gdy potrzebuje się samochodu większego, które będzie w stanie pomieścić kilka lub kilkanaście osób. Co wtenczas zrobić?
Czytaj dalej

Poszukujesz wciągającego zajęcia? A może transport mebli?

Wrocław to piękne, uniwersyteckie miasto. Rynek nieruchomości tutaj rozkwita, zwłaszcza oddział wynajmu. Gdyż miasto zajmowane jest przez ogromne gromady studentów, którzy co jakiś czas przeprowadzają się z jednego w drugie miejsce. Nie wszystkich stać na kupno własnego lokum, stąd też taka sytuacja mieszkaniowa im odpowiada.
Czytaj dalej