technologie w biznesie

Telebimy w miastach, jako idealny sposób na reklamę asortymentu

Telebim to jeden z najczęściej stosowanych środków przekazu promocji outdoorowej. Cieszy się sporym uznaniem zarówno wśród małych jaki pokaźnych firm. Nowoczesne telebimy pozwalają nie tylko na emisję reklam statycznych, ale również wyświetlanie bardzo rozwiniętych filmów reklamowych.

medas-media.com.pl/telebimy-jeleniagora.html

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z największych zalet telebimów jest dość czysty i czytelny obraz przy znacznym nasłonecznieniu, dzięki czemu reklama jest doskonale zauważalna nawet z dużej odległości od telebimu. Reklama wyświetlana za pomocą telebimów dociera zarówno do kierowców, jak i pieszych… i to nawet z odległości 130 metrów! Co istotne, reklama jest świetnie widoczna zarówno w godzinach szczytu, jak i późnym wieczorem a nawet w ciemności.

Chcesz przeczytać inne tak samo przydatne porady? Jeżeli tak, to zobacz tu (https://ekurtyny.pl/pol_m_Folie-paskowe-PCV-153.html), a na pewno nie odczujesz zawodu.

Sporą zaletą telebimów jest również duża powierzchnia ekranu. Wszystkie wymienione elementy sprawiają, że reklamy emitowane na telebimach nie mogą pozostać niezauważone! Poza tym telebimy nie mają niekorzystnego wpływu na estetykę miasta, tak jak oblepianie gmachów plakatami i szyldami. Telebimy pozwalają firmom na promowanie swoich usług i towarów zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i na jego granicach. To pozwala na szeroką emisję kampanii reklamowej i jej dobór do odbiorców, których możemy uprzednio wybrać ze względu na miejsce zamieszkania. Aby natrafić na jeden z najlepszych telebimów w mieście wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową: telebim Jelenia Góra. Telebimy w mieście tak jak żadna inna forma reklamy, są rewelacyjnie widoczne w czasie najintensywniejszego ruchu pieszego i samochodowego.

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się przy wyjazdach z supermarketów i stacji benzynowych, na dworcach autobusowych, przy ruchliwych skrzyżowaniach, galeriach handlowych, jak i przy zjazdach do centrum z obwodnicy. Reklamy wyświetlane są na ekranach najczęściej co 5, 10 bądź 15 sekund.spójrz na informacje szelki dla psaCzas trwania takiego spotu reklamowego uwarunkowany jest od potrzeb i decyzji reklamodawcy. Zainteresowany ofertą taką jak: telebim Jelenia Góra, może zamówić zarówno emisję gotowych projektów, jak i zbiorcze opracowanie grafiki i wykonanie reklam, wraz z przygotowaniem tekstów reklamowych oraz wykonaniem zdjęć. Wielu reklamodawców wybiera dokładnie taką formę promocji, ponieważ jest zdecydowanie tańsza i skuteczniejsza w zestawieniu z radiem czy telewizją.