technologie w biznesie

system operacyjny

Kolejny topowy model od Samsunga czyli jakimi nowinkami producent ten będzie chciał zaskoczyć swoich klientów w modelu Galaxy S7.

Samsung przyzwyczaił swoich klientów, że telefony z rodziny S to rynkowe hity. Bardzo dobre parametry i wykonanie, potężne podzespoły i wysoka wydajność sprawiają, że każda kolejna odsłona będzie się cieszyć ogromną popularnością. Kilkuletnie modele Samsunga w dalszym ciągu są bardzo chętnie kupowane, zwłaszcza że oferują możliwości przekraczające często to, co może obecnie dać konkurencja.
Czytaj dalej

Infrastruktura informatyczna na co dzień – dowiedz się więcej na ten temat

Dzisiaj coraz większą część życia spędzamy w sieci. Nasza prywatna aktywność to dzielenie się fotografiami ze znajomymi bądź rodziną zamieszkującą na drugim końcu kraju. Do przeszłości należą już albumy na analogowe zdjęcia, dziś przechowuje się je w wirtualnej przestrzeni. Są dostępne prawie z każdego miejsca na globie, wystarczy urządzenie z dojściem do netu. Robimy w internecie sprawunki, i to ten segment rynku rozwija się nader dynamicznie. Ilość transakcji dokonywanych w tenże sposób cały czas rośnie.
Czytaj dalej