technologie w biznesie

strony

Najciekawsze wiadomości z Internetu na gcity

W dzisiejszych czasach Internet jest ogromnym rynkiem zbytu, a wiele firm inwestuje w projektowanie własnych serwisów Internetowych. Jak odnaleźć swój serwis wśród tylu stron? Jak można określić czy nasza strona jest popularna w Internecie czy też nie. To właśnie dzięki PageRank ustalimy czy nasza storna jest popularna czy też nie. Na stronie gcity.pl znajdziemy szczegółowy opis dotyczący tego jak prawidłowo interpretować PageRank, autor artykułu postarał o dość czytelną tabelkę dzięki której łatwo będziecie mogli przewidzieć swój PageRank.
Czytaj dalej

Już w tej chwili zleć skonstruowanie strony online doświadczonej osobie, a Twoi konsumenci będą zadowoleni

W obecnych czasach wiele ludzi spędza dużo czasu w internecie, albowiem mogą oni znaleźć tam ważne informacje ze świata, adresy kontaktowe z przedsiębiorstwami, które ich interesują , a także mogą skontaktować się ze znajomymi, z jakimi inna forma kontaktu prawdopodobnie będzie niemożliwa.


Internet jest w stanie pomóc prawie każdej firmie się rozreklamować, gdy oczywiście będzie posiadała ona swoją stronę online , a także konta na najbardziej rozpoznawalnych serwisach społecznościowych.
Czytaj dalej

Kapitał początkowy jako baza obliczenia emerytury – zobacz co dobrze wiedzieć

Kapitał początkowy obliczany jest każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, kiedy będzie przesłany do ZUS wniosek wraz z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie przekazana decyzja stwierdzająca jego wysokość. Podstawę zliczenia emerytury, wyznaczanej według nowych, ustalonych reguł, stanowi ogół sum zwaloryzowanego kapitału początkowego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.
Czytaj dalej