technologie w biznesie

strony

Kapitał początkowy jako baza obliczenia emerytury – zobacz co dobrze wiedzieć

Kapitał początkowy obliczany jest każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, kiedy będzie przesłany do ZUS wniosek wraz z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie przekazana decyzja stwierdzająca jego wysokość. Podstawę zliczenia emerytury, wyznaczanej według nowych, ustalonych reguł, stanowi ogół sum zwaloryzowanego kapitału początkowego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.
Czytaj dalej

Już w tej chwili zleć skonstruowanie strony online doświadczonej osobie, a Twoi konsumenci będą zadowoleni

W dzisiejszych czasach multum osób spędza gro czasu w internecie, bowiem są oni w stanie znaleźć tam najwyższe wiadomości ze świata, adresy kontaktowe z przedsiębiorstwami, które ich interesują i mogą pogadać z przyjaciółmi, z jakimi inna forma kontaktu prawdopodobnie będzie niemożliwa.


Sieć jest w stanie pomóc niejednej firmie się rozreklamować, o ile oczywiście będzie posiadała ona prywatną stronę online oraz konta na najbardziej znanych serwisach społecznościowych.
Czytaj dalej

Najciekawsze wiadomości z Internetu na gcity

W dzisiejszych czasach Internet jest ogromnym rynkiem zbytu, a wiele firm dysponuje swoimi stronami Internetowymi. Jak odnaleźć swój serwis wśród tylu stron? Jak można stwierdzić czy nasza strona jest popularna w Internecie czy też nie. To właśnie dzięki PageRank ustalimy czy nasza storna jest popularna czy też nie. Na stronie gcity.pl znajdziemy szczegółowy opis dotyczący tego jak prawidłowo odczytać PageRank, autor artykułu postarał o dość czytelną tabelkę dzięki której łatwo będziemy mogli przewidzieć swój PageRank.
Czytaj dalej