technologie w biznesie

strony

Najciekawsze wiadomości z Internetu na gcity

W dzisiejszych czasach Internet jest ogromnym rynkiem zbytu, a wiele firm dysponuje swoimi stronami Internetowymi. Jak odnaleźć swój serwis wśród tylu stron? Jak można określić czy nasza strona jest popularna w Internecie czy też nie. To właśnie dzięki PageRank ustalimy czy nasza storna jest popularna czy też nie. Na stronie gcity.pl znajdziemy szczegółowy opis dotyczący tego jak prawidłowo interpretować PageRank, autor artykułu postarał o dość czytelną tabelkę dzięki której łatwo będziemy mogli przewidzieć swój PageRank.
Continue reading

Kapitał początkowy jako baza obliczenia emerytury – zobacz co dobrze wiedzieć

Kapitał początkowy rozliczany jest każdej jednostce na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, kiedy będzie przekazany do ZUS prośba razem z dokumentami o jego ustalenie i kiedy pozostanie przekazana decyzja wyznaczająca jego wysokość. Podstawę zliczenia emerytury, stwierdzanej według nowych, zreformowanych norm, stanowi ogół kwot zwaloryzowanego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.
Continue reading

Już w tej chwili zleć skonstruowanie strony online doświadczonej osobie, a Twoi konsumenci będą zadowoleni

Obecnie wiele osób spędza dużo czasu w sieci, bo mogą oni znaleźć tam najwyższe informacje ze świata, adresy kontaktowe z przedsiębiorstwami, które ich ciekawią i są w stanie porozmawiać z przyjaciółmi, z którymi inna forma kontaktu okazuje się być niemożliwa.


Internet jest w stanie pomóc niejednej firmie się rozreklamować, jeśli oczywiście będzie miała ona własną stronę online i konta na najbardziej rozpoznawalnych serwisach społecznościowych.
Continue reading

Internet w służbie biznesu. Co zrobić, by nasza firma mogła się rosnąć dzięki sieci?

Firma, która, ma naprawdę skromne szanse na utrzymanie się w realnym świecie. Dziś Internet pełni rolę najważniejszego środka masowego przekazu, okna na świat i pierwszego źródła informacji. Liczne ankiety przeprowadzane wśród użytkowników sieci dowiodły, że wyszukiwarka to dla nich swego rodzaju wyrocznia, a poszukiwanie jakiegokolwiek artykułu czy usługi, od lakieru do drewna po szycie sukien ślubnych, rozpoczynają właśnie od wklepania paru słów do Google. Dlatego też marketing w Internecie jest kwestią, o której nie może zapomnieć żaden odpowiedzialny właściciel firmy.
Continue reading