technologie w biznesie

Sposoby na spożytkowanie miejsc w halach

W wielu firmach oraz magazynach niezwykle ważna bywa kwestia zagospodarowania miejsca, którego najczęściej nie ma w większości hal kategorii towarowej. W związku z tym coraz więcej grup i firm stawia na nowoczesne metody, mające na celu pomoc w znalezieniu jak największej ilości wolnego miejsca.
Jednym z podobnych udogodnień są antresole magazynowe – stworzone z cienkościennych, ocynkowanych blach, które charakteryzują się niezwykłą trwałością i jednocześnie gwarantują najwyższą jakość.

zniszczone dokumenty

Autor: Clarence Risher
Źródło: http://www.flickr.com
wygrodzenia siatkowe

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole to inaczej bardzo wytrzymała kondygnacja pozwalająca wykorzystać w halach i magazynach jak największej ilości miejsca. Są produkowane zgodnie z wszelakimi normami polskimi oraz europejskimi – posiadają również m.in. podłogę, schody, barierki i słupy, dzięki którym konstrukcja gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Antresole magazynowe (przenośniki nożycowe) można też w właściwy sposób rozbudować. Znacznym udogodnieniem są też przenośniki nożycowe, które służą do transportowania ładunków o większych gabarytach. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany ich długości. Przenośniki najczęściej są wyposażone też w dodatkowe uchwyty, które przytrzymują towar. Dzięki nim, można bez większych kłopotów zarówno załadować, jak i rozładować towar, a nawet lepiej zagospodarować wolną przestrzeń w trakcie przewozu.
koń

Autor: Timur Schmidt
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnie też swoją rolą spełnią popularne wygrodzenia siatkowe, (siatkowe wygrodzenie) dzięki którym można w magazynach i halach z łatwością odgrodzić niektóre obszary od siebie, jak również i bezpiecznie zorganizować pracę w firmach.

Ich najważniejszą rolą jest przede wszystkim zabezpieczenie regałów i odgrodzenia od stref niebezpiecznych. Wygrodzenia siatkowe dobrze chronią również teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na danym obszarze.