technologie w biznesie

samochód

Jak prawidłowo przedsiębiorcy rozliczać mogą wykorzystywanie prywatnych aut do firmowych celów.

Wykorzystanie pojazdów prywatnych do celów firmowych obwarowane jest odpowiednimi przepisami. W chwili obecnej przedsiębiorcy mają dwie możliwości żeby wszystko było legalnie, czyli albo przekazać samochód do ewidencji środków trwałych, lub też jeździć samochodem prywatnym, a wszelkie rozliczać za pomocą kilometrówki. Czytaj dalej

Usługi przeprowadzane przez warsztat naprawy aut

Auta są obecnie wykorzystywane na ogromną skalę. Analogicznie jak wszelkie inne maszyny, również auta niekiedy ulegają awariom. Wewnątrz silnika jest w zasadzie bardzo wiele części, które mogą ulec awarii. Poza tym auta również się zużywają. Różnego rodzaju awarie wymagają najczęściej odwiedzenia serwisu aut. Tego rodzaju zakładów można znaleźć bardzo dużo, zwłaszcza w większych miejscowościach.
Czytaj dalej

Wadliwa tylna belka w samochodzie? – koniecznie rób cykliczne przeglądy

 
Auto to jak najbardziej maszyna bardzo wytrzymała, ponieważ możemy przemierzyć nim na ogół setki tysięcy kilometrów i eksploatować pojazd przez wiele lat, dopóki nam się nie znudzi i nie zechcemy zamienić go na inny model. Jednak, aby faktycznie pojazd służył nam jak najdłużej warto o niego w trakcie używania jak najlepiej dbać, czyli wykonywać systematyczne przeglądy.
Czytaj dalej