technologie w biznesie

Podręczne i niedrogie komputery, które zajmą niewiele miejsca na biurku

Jeżeli zastanawiamy się nad najlepszym prezentem dla młodej osoby, dobrze zainteresować się na przykład elektroniką. Tego rodzaju podarunek na pewno zadowoli młodych użytkowników, kiedy nie wiemy konkretnie co solenizant chciałby otrzymać. Ostatnio sprzedaż telefonów komórkowych, tabletów lub laptopów znacznie wzrosła. Technika kieruje się ciągle do przodu i tworzone są coraz lepsze produkty. Przeglądając oferty sklepów on-line ze sprzętem elektronicznym znajdziemy mnóstwo produktów w przeróżnych cenach.

Nettop

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Interesującym rozwiązaniem, które zostało wprowadzone niedawno na rynku są nettopy. Wprowadzając w wyszukiwarkę hasło „nettopy asus” znajdziemy nieduże urządzenia w postaci mini komputerów – więcej na stronie . Zajmują one nie dużo miejsca a także zużywają mało prądu elektrycznego, co jest przyjazne dla środowiska. Nettopy Intel, nettopy Zotac czy też innych firm przeznaczone są do wykonywania podstawowych czynności na PC. Ich ceny zaczynają się najczęściej od tysiąca złotych, więc jest to nierzadko tańszy komputer, niż na przykład tak samo funkcjonalne laptopy.

Nettopy możemy wykorzystać w domu, kiedy nie posiadamy zbyt dużego biurka i istotna dla nas będzie jak największa oszczędność miejsca. Tego typu nieduży komputer możemy również postawić w pokoju dziennym, niektóre z nich wyposażone są w pilot do sterowania, jeśli urządzenie podłączymy do ekranu telewizora.

Nie ociągaj się – czytaj (www.etteplan.com/pl/uslugi/projektowanie-inzynierskie) o wątku, który tu omówiliśmy. Sporo szczegółów znajdziesz w tekście dołączonym pod wskazanym linkiem.

Będzie to więc świetny prezent dla kogoś kto potrzebuje urządzenia czasami tudzież do podstawowych czynności, przykładowo przeglądanie stron internetowych, zdjęć bądź dokumentów. Będąc w sklepie New Balance lub innych znajdujących się w galeriach handlowych możemy spotkać nettopy do obsługi kas – nettopy zotac. Idealnie radzą sobie z oprogramowaniem do obsługi klientów, przydatne są też w biurze, kiedy chcemy zakupić niedrogi, jednakże funkcjonalny sprzęt dla naszych pracowników.

Szukając nettopów, warto przedstawić sprzedawcy nasze wymagania co do sprzętu, tak aby mógł odpowiednio go dobrać. Takie podręczne i niezbyt drogie urządzenia będą świetnym podarunkiem dla młodej osoby tudzież dla kogoś kto dopiero uczy się obsługi komputera.