technologie w biznesie

oprogramowanie

Innowacyjna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w obecnym świecie to już aspekt codziennej rzeczywistości. Nawet kilkanaście lat temu nowością był fakt, że da się konwersować z kimś innym przez aparat telefoniczny, idąc swobodnie ulicą, przytrzymując przy małżowinie sporych rozmiarów wynalazek. Teraz powoduje to drobny uśmieszek zakłopotania i wspominanie starych czasów.
Czytaj dalej

Jak urządzić serwerownię?

Serwerownia to miejsce wymagające specjalistycznego sprzętu. Oprócz niezwykle pojemnych dysków twardych potrzebny jest szereg specjalistycznego sprzętu, który pozwoli na dobre działanie takiej instytucji. Niezwykle istotne jest także posiadanie profesjonalnej grupy ludzi, będącej w stanie poprawnie taki zestaw urządzeń obsługiwać.
Czytaj dalej

Praca w IT

Coraz to częściej rozwiązania do kierowania wymianą, muszą obsługiwać nie jedynie telefony, faksy i pocztę elektroniczną. Wzrasta wziętość telefonii internetowej i konferencji wideo. Zapewnienie solidnego dojścia do wszelkich wymaganych dokumentów, takich jak protokoły dialogów, faksy, także różna korespondencja, jest wymogiem przejrzystości pracy jednostki, także skutecznego przetwarzania danych.
Czytaj dalej

Wpływ wprowadzenia oprogramowania dedykowanego dla wyższych uczelni na funkcjonowanie podstawowych procesów

Obecne warunki wymuszają na większości, także na najmniejszych strukturach, potrzebę skuteczniejszej koordynacji zadań pracowniczych przez korzystanie z programów komputerowych. Wymaganie to podyktowane jest w najwyższym stopniu względnym zwiększeniem tempa życia, lecz też i wszelkich procesów pieniężnych, wymiany informacji oraz spotęgowaniem zdolności produkcyjnych.
Czytaj dalej