technologie w biznesie

oprogramowanie

Innowacyjna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w istniejącym świecie to już element codziennej rzeczywistości. Nawet dekadę temu nowością było to, że da się porozmawiać z inną osobą za pomocą nieokablowanego aparatu telefonicznego, krocząc swobodnie ulicą, przytrzymując przy uchu sporych rozmiarów urządzenie. Dzisiaj powoduje to lekki uśmieszek zażenowania i nostalgię.
Czytaj dalej

Wpływ wprowadzenia oprogramowania dedykowanego dla wyższych uczelni na funkcjonowanie podstawowych procesów

Obecne czasy wymuszają na różnorodnych, nawet na najmniejszych instytucjach, konieczność skuteczniejszej organizacji zadań pracowniczych poprzez używanie programów komputerowych. Wymaganie to podyktowane jest przede wszystkim zauważalnym przyśpieszeniem codziennych działań, ale też i większości procesów pieniężnych, wymiany informacji i zwiększeniem zdolności produkcyjnych.
Czytaj dalej

Praca w IT

Coraz to nagminniej rozwiązania do kierowania komunikacją, winny obsługiwać nie tylko telefony, faksy i pocztę elektroniczną. Rośnie wziętość telefonii internetowej i konferencji wideo. Zapewnienie ciągłego dojścia do jakichkolwiek wymaganych dokumentów, takich jak protokoły dialogów, faksy, także pozostała korespondencja, jest warunkiem przejrzystości pracy przedsiębiorstwa, oraz kreatywnego przetwarzania danych.
Czytaj dalej

Jak urządzić serwerownię?

Serwerownia jest miejscem potrzebującym szczególnego wyposażenia. Poza bardzo pojemnymi dyskami twardymi wymagany jest zestaw profesjonalnego sprzętu, który umożliwi właściwe funkcjonowanie takiego miejsca. Bardzo istotne jest również posiadanie wysoce wyspecjalizowanej kadry, będącej w stanie właściwie taki zestaw urządzeń obsługiwać.
Czytaj dalej