technologie w biznesie

Należy pomyśleć o konieczności dokonywania zgłoszeń, które są wymagane od właścicieli zakładów handlujących w krajach Unii

Właściciele firm prowadzący obrót handlowy z innymi państwami Unii Europejskiej powinni pamiętać o potrzebie dopełnienia deklaracji intrastat.

Joga, praktyka jogi

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
intrastat zgłoszenie

Autor: a.fiedler
Źródło: http://www.flickr.com
Zobowiązani są do tego wszyscy przedsiębiorcy, którzy przekroczą określone progi statystyczne.
Nie zapomnij o formalnościach
Właściciele przedsiębiorstw, którzy w obrocie handlowym z krajami członkowskimi osiągnęli określone progi statystyczne, powinni pamiętać o składaniu obowiązkowej deklaracji intrastat zgłoszenie to jest dokonywane w Izbie Celnej w Szczecinie. Z pewnością dużo osób zastanawia się, czym w ogóle jest intrastat, trzeba zaznaczyć, że hasło to nie jest naszym rodakom szczególnie znane. Intrastat to informacje składane w celach statycznych. Rzeczone deklaracje można złożyć zarówno w formie elektronicznej, jak również na tradycyjnych formularzach.
To musi być wypełnione rzetelnie
korekta deklaracji intrastat

Autor: Ministerio Bienes Nacionales
Źródło: http://www.flickr.com
To niezwykle ważne, by deklarację intrastat złożyć w podanym czasie, więc potrzeba tego pilnować.

Znajdujące się w tym miejscu wiadomości są według Ciebie zbyt skąpe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę ozdoby choinkowe ręcznie robione, na której znajdziesz podobne zagadnienia.

Czasem może się zdarzyć, że podane informacje są błędne. W przypadku kiedy zauważy się podobną nieprawidłowość, niezbędna będzie korekta deklaracji intrastat. Wspomniane modyfikacje dokonuje się na oferowanych formularzach „Deklaracja Intrastat – Przywóz” albo „Deklaracja Intrastat – wywóz”. W wypadku, kiedy pomimo stwierdzenia pomyłki nie dokona się korekty, Przedsiębiorcy zagrażają sankcje natury prawnej.

Wszystkie informacje związane z wymogiem złożenia deklaracji Intrastat można odnaleźć na witrynie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Także progi statystyczne są ustalane przez prezesa wspomnianej instytucji.