technologie w biznesie

Należy pomyśleć o konieczności dokonywania zgłoszeń, które są wymagane od właścicieli zakładów handlujących w krajach Unii

Właściciele firm prowadzący obrót handlowy z innymi państwami Unii Europejskiej powinni pamiętać o potrzebie dopełnienia deklaracji intrastat.

Joga, praktyka jogi

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
intrastat zgłoszenie

Autor: a.fiedler
Źródło: http://www.flickr.com
Zobowiązani są do tego wszyscy przedsiębiorcy, którzy przekroczą określone progi statystyczne.
Nie zapomnij o formalnościach
Właściciele przedsiębiorstw, którzy w obrocie handlowym z krajami członkowskimi osiągnęli określone progi statystyczne, powinni pamiętać o składaniu obowiązkowej deklaracji intrastat zgłoszenie to jest dokonywane w Izbie Celnej w Szczecinie.łącze tutaj (poltrading.com.pl/)Z pewnością dużo osób zastanawia się, czym w ogóle jest intrastat, trzeba zaznaczyć, że hasło to nie jest naszym rodakom szczególnie znane. Intrastat to informacje składane w celach statycznych. Rzeczone deklaracje można złożyć zarówno w formie elektronicznej, jak również na tradycyjnych formularzach.
To musi być wypełnione rzetelnie
korekta deklaracji intrastat

Autor: Ministerio Bienes Nacionales
Źródło: http://www.flickr.com
To niezwykle ważne, by deklarację intrastat złożyć w podanym czasie, więc potrzeba tego pilnować.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, to do zweryfikowania (http://www.medycynaistomatologia.pl/chirurgia-stomatologiczna-lodz.html) mamy następne wątki na stronie, którą stworzyliśmy pod poniższym linkiem.

Czasem może się zdarzyć, że podane informacje są błędne. W przypadku kiedy zauważy się podobną nieprawidłowość, niezbędna będzie korekta deklaracji intrastat. Wspomniane modyfikacje dokonuje się na oferowanych formularzach „Deklaracja Intrastat – Przywóz” albo „Deklaracja Intrastat – wywóz”. W wypadku, kiedy pomimo stwierdzenia pomyłki nie dokona się korekty, Przedsiębiorcy zagrażają sankcje natury prawnej.

Wszystkie informacje związane z wymogiem złożenia deklaracji Intrastat można odnaleźć na witrynie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Także progi statystyczne są ustalane przez prezesa wspomnianej instytucji.