technologie w biznesie

Najlepsze miejsce na zimowe szaleństwo z rodziną

Miłośnicy sportów zimowych przez cały rok czekają na śnieg i zimę. Kiedy tylko warunki stają się odpowiednie, wyruszają na stok. Idealnym miejscem do uprawiania zimowych szaleństw jest na pewno Zieleniec, część miejscowości Duszniki-Zdrój. Duża baza noclegowa, pierwszorzędnie przygotowane trasy i efektowność rejonu sprawi, że zapamiętamy to miejsce i na pewno do niego wrócimy. Jeżeli interesuje nas doskonały wybór, jakim jest Zieleniec domki, które oferuje to miejsce, będą niewątpliwie atrakcyjne i dopasowane do naszych potrzeb.

Narty, sporty zimowe

Autor: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu
Zieleniec leży w województwie dolnośląskim, niedaleko Kłodzka, w Górach Orlickich. Wznosi się na wysokościach od 800 do 960 metrów n.p.m. Klimat, który panuje w tym miejscu, jest podobny do alpejskiego. Powietrze sprawia, że organizm produkuje większą liczbę czerwonych krwinek, dzięki czemu już kilka dni w tym miejscu sprawia, że czujemy się zdrowiej, a nasze samopoczucie jest bardzo korzystne. W Zieleńcu znajduje się 28 wyciągów (na wszystkie obowiązuje tylko jeden karnet!), a śnieg leży tutaj niemalże przez pół roku, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce do uprawiania snowboardingu. W Zieleńcu otwarte jest schronisko Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK) „Orlica”.

Proponowana jest bogata oferta noclegowa w każdym standardzie. Przedział cenowy jest na tyle wygodny, że wyjazd w góry i urlop w Zieleńcu odpowiada niemal wszystkim. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „Zieleniec domki”. Dzięki temu można wyszukać całą bazę noclegową i wybrać najbardziej odpowiadającą nam opcję. Wybór jest ogromny, ponieważ aktualnie znajduje się tam ponad tysiąc miejsc noclegowych. Strona internetowa Zieleńca posiada możliwość wirtualnego spaceru po okolicy, dlatego już przed przyjazdem możemy się upewnić jak malowniczo i pięknie jest na miejscu. Można tu zapomnieć o biegu, jaki ma miejsce w tętniących życiem miastach, odpocząć, nabrać energii i bardzo się zrelaksować.

narty

Autor: gakusei 88
Źródło: http://www.flickr.com

W Zieleńcu każdy pasjonat sportów zimowych wyszuka coś dla siebie, bez względu na to, czy jest jeszcze amatorem, czy już profesjonalistą. Trasy posiadają różne stopnie trudności i są dostosowane do każdego typu użytkownika. Poza tym o jakość tych miejsc dba się przez cały czas, dzięki czemu odznaczają się one dużym bezpieczeństwem. Warto dodać, że dziesięć tras posiada profesjonalne oświetlenie, dzięki czemu są one otwarte od godziny 9:00 rano do 22:00 wieczorem – można bez problemu jeździć cały dzień.

Jeżeli ten tekst Cię zainteresował, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł (https://www.leaderlogistics.pl/transport-miedzynarodowy/drogowy/), który prezentuje pokrewne treści.

Bez względu na to, gdzie się obecnie znajdujemy, czy to restauracja, czy pensjonat, schronisko lub hotel, Zieleniec posiada wyśmienity rozkład tras narciarskich, który sprawia, że z niemal każdego miejsca łatwo dotrzemy na najbliższy stok. Wybierając na miejsce pobytu Zieleniec domki na pewno nie rozczarują i zachęcą do ponownych odwiedzin tego miejsca.