technologie w biznesie

możliwości

Ciekawą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, szczególnie tych, którzy w czasie ćwiczeń robią skomplikowane akrobacje, chce by ich wyczyny zostały uwiecznione. Nie zawsze jest ewentualność, by zrobiły to osoby postronne, zwłaszcza jeżeli pojedzie się na rowerze, dlatego takim sportowcom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a jednocześnie oferująca szansę zapisywania obrazu w jakości full hd spowoduje, że takie nagranie staje się nie tylko świetną pamiątką, ale również czymś, czym chcemy się podzielić w szerszym gronie.
Czytaj dalej

Kindle zezwala nam na ściągnięcie mnóstwa książek

Istnieje już sporo sprzętów elektronicznych bez których nie mamy szansy funkcjonować, a pojawia się ich z roku na rok coraz więcej. Dlatego tak ważne będzie to, aby uważnie się im wszystkim przyjrzeć, tak żeby posiadać gwarancję, że to co wybierzemy będzie dla nas najlepsze.
Czytaj dalej

Jak prawidłowo przedsiębiorcy rozliczać mogą wykorzystywanie prywatnych aut do firmowych celów.

Wykorzystanie pojazdów prywatnych w celach firmowych jest obwarowane pewnymi przepisami. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorcy mają dwa wyjścia aby to legalnie zrobić, to znaczy albo przekazać pojazd do ewidencji środków trwałych, lub też używać prywatnego samochodu, a wszelkie rozliczać przy pomocy tak zwanej kilometrówki. Czytaj dalej