technologie w biznesie

możliwości

Ciekawą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas ćwiczeń robią trudne figury, chce aby ich wyczyny były uwiecznione. Nie zawsze jest możliwość, żeby robiły to osoby postronne, szczególnie jeżeli pojedzie się na rowerze, przez to takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, lekka, a równocześnie dająca szansę zapisywania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także czymś, czym pragniemy się dzielić w większym gronie.
Czytaj dalej

Kindle zezwala nam na ściągnięcie mnóstwa książek

Istnieje już sporo sprzętów elektronicznych bez których nie mamy szansy funkcjonować, a pojawia się ich z roku na rok coraz więcej. Dlatego tak ważne będzie to, aby uważnie się im wszystkim przyjrzeć, tak żeby posiadać gwarancję, że to co wybierzemy będzie dla nas najlepsze.
Czytaj dalej

Jak prawidłowo przedsiębiorcy rozliczać mogą wykorzystywanie prywatnych aut do firmowych celów.

Wykorzystanie pojazdów prywatnych w celach firmowych jest obwarowane pewnymi przepisami. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorcy mają dwa wyjścia aby to legalnie zrobić, to znaczy albo przekazać pojazd do ewidencji środków trwałych, lub też używać prywatnego samochodu, a wszelkie rozliczać przy pomocy tak zwanej kilometrówki. Czytaj dalej