technologie w biznesie

Moda na ręczne robótki

W modzie decydujący jest indywidualizm. Nie ślepe naśladownictwo trendów, ale kreowanie swoich. Stąd nakłaniamy do robienia na drutach. To nie wyłącznie ukochane hobby Hollywoodu, to na pewno okazja stworzenia czegoś ogromnie niepowtarzalnego.
Dzierganie na drutach jest nieomalże tak stare jak ludzka historia.

nowa nawierchnia asfaltu

Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
certyfikacja, iso
Najstarsze wzmianki o ręcznych robótkach pochodzą jeszcze z czasów antycznego Egiptu. To stamtąd, przez Bliski Wschód, robienie na drutach dotarło do Europy. Średniowiecze to czas, gdy pasja dziergania na drutach rozpoczęła się rozprzestrzeniać po świecie, przybyła między innymi do Azji oraz Rosji. Kilka stuleci później imigrujący do Ameryki Szkoci zaszczepili pasję robienia na drutach pośród Amerykanów.

Jeśli opisywany temat Cię fascynuje oraz szukasz więcej danych, to po przejściu do serwisu www znajdziesz ich wiele – będą one zbliżone tematycznie, ale równie ciekawe.

W czasie pierwszej oraz drugiej wojny światowej dzierganie na drutach działało terapeutycznie, a w latach 60-tych, kiedy sweterki były krzykiem mody każdy, kto miał pojęcie o dzierganiu chwytał za druty jak też barwne włóczki sklep Warszawa. Lata 80-te oraz dziewięćdziesiąte to czas, gdy dzierganiem absorbowały się przede wszystkim rencistki, jednak początek XXI wieku to już powrót dziergania. To hobby, które nie jedynie wycisza, działa terapeutycznie, ale pozwala na wykazanie się inwencją oraz indywidualizmem – super produkty na

czyszczenie kanalizacji
Najpopularniejsza, międzynarodowa grupa miłośniczek robienia na drutach zaistniała w Ameryce. Nazywa się Stitch 'n’ Bitch. Ma filie w każdym stanie USA, Tokio i Sydney. Do wspólnoty wbrew pozorom nie zapisują się babunie chcące wydziergać skarpetki wnuczkom. Stitch 'n’ Bitch to inicjatywa młodych, czynnych zawodowo kobiet, które w dzianiu znalazły nie jedynie pasję, ale i sposób na odreagowanie stresów – skocz do pasmanteri na bielanach warszawskich.

Założycielki zgrupowania nie jedynie systematycznie spotykają się i wspólnie robią na drutach, lecz także wydają cieszące się niesłychanie dużym powodzeniem publikacje. Pasmanteria Bielany Warszawa to miejsce, gdzie zakupisz włóczkę oraz niezbędne akcesoria.