technologie w biznesie

Medycyna estetyczna – jakiego rodzaju przynosi możliwości?

Współcześnie są takowe możliwości poprawienia wyglądu, o jakich nawet naszym matkom się nie śniło. Bo poza plastyczną chirurgią, o jakiej na ogół niemal każdy słyszał, mamy do dyspozycji jej młodszą siostrę medycynę estetyczną.
Proponuje ona upiększenie i odmłodzenie metodami łagodnymi, nieomalże bezinwazyjnymi bez skalpela, cięć, szram, bandaży.

lekarz

Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Drzwi przesuwne naścienne

Autor: Invado
Źródło: Invado
W naszym kraju medycyna estetyczna Katowice zaczęła się rozwijać później niż na zachodzie Europy czy w USA. Ale ekspresowo nadrobiła poślizgi a obecnie znajduje się w czołówce, tak pod względem nowoczesności jak też jakości aparatury, stosowanych preparatów, jak także umiejętności medyków. Warto więc przypomnieć, że jeszcze niedawno głównym zabiegiem były zastrzyki z botoxu, jakimi wygładzano zmarszczki na czole. Pomimo fałszywych sądów, że preparat jako jad kiełbasiany, bywa groźny, zabiegi przyjęły się a dziś owa toksyna botulinowa w stosownym stężeniu, odpowiednio podana bardzo dobrze się sprawdza w eliminacji zmarszczek czoła poziomych i poprzecznych,wokół oczu, ust, a także podwyższenia ich kącików, .
medycyna estetyczna katowice

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowa, elastyczna skóra buzi, bez bruzd, tendencji do obwisania, zależy w ogromnej mierze od obecności naturalnego komponentu – kwasu hialuronowego. Jego poziom obniża z wiekiem i skutkiem tego niepożądane zmiany. Może je zlikwidować czy też przynajmniej zmniejszyć przez podanie dokładnie kwasu hialuronowego.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Wejdź zatem do następnego artykułu i czytaj artykuł do woli o ciekawiących Cię kwestiach.

Jest on najlepszy z tzw. wypełniaczy.

Wstrzyknięcie owego środka nie jedynie zlikwiduje bruzdy, ale pozwala też udoskonalić owal twarzy, zaakcentować kości policzkowe, wyeliminować bruzdy nosowo – wargowe jak też zwiększyć usta. Przy modelowaniu twarzy zawsze wykorzystuje się żel przeciwbólowy, po zakończonym zabiegu balsamiczny krem. Efekt każdego z zabiegów utrzymuje się blisko roku.