technologie w biznesie

materiał

Szklarz w stolicy

Gdy pójdzie szyba u sąsiada zdajemy sobie sprawę, że trzeba będzie zadzwonić do szklarza. Dość często wiele osób myśli, że szklarzy brak, bo mało ludzi zdaje sobie sprawę, że szklarze nie tylko wymienia szyby w oknach, ale zajmuje się też wieloma różnymi rzeczami, które są wokół nas.
Czytaj dalej

Jaki jest rynek gazu w Polsce

Gaz ziemny powinniśmy podzielić na dwa najistotniejsze typy. Podstawowym jest gaz wydobywany ze źródeł nieodnawialnych, następnym rodzajem będzie ten ze źródeł niekonwencjonalnych. Różnica w tym przypadku wynika również ze sposobu wydobycia, niczym też trochę innego charakteru materiałów.
Czytaj dalej

Generalny remont domu

Planując remont mieszkania nie możemy nie pamiętać o tym, iż w czasie jego trwania niechybnie zostaniemy „wytwórcą” odrzutów na dużo ogromniejszą skalę niż zwykle.


Poremontowe odpadki można podzielić na 2 podstawowe grupy: nienadające się do powtórnego spożytkowania – dla przykładu eternit, wykładziny podłogowe, tapety a także nadające się do powtórnego wyzyskania – dla przykładu gruz budowlany, rozebrane szafki, armatura bądź złom.
Czytaj dalej