technologie w biznesie

materiał

Jaki jest rynek gazu w Polsce

Gaz ziemny powinniśmy podzielić na dwa najważniejsze typy. Podstawowym będzie gaz wydobywany ze źródeł konwencjonalnych, kolejnym typem jest ten ze źródeł niestandardowych. Różnica w tym przypadku wynika również z metody wydobywania gazu, niczym również nieco innego charakteru surowców.
Czytaj dalej

Szklarz w stolicy

Kiedy pęknie szyba w oknie sąsiada zdajemy sobie sprawę, że trzeba będzie dzwonić do szklarza. Dość często wiele osób myśli, że szklarzy już nie ma, bo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że szklarze nie tylko wymienia szyby w oknach, ale zajmuje się również wieloma różnymi rzeczami, które nas otaczają.
Czytaj dalej

Generalny remont domu

Planując remont domku nie możemy zapominać o tym, iż w toku jego trwania nieuchronnie zostaniemy „wytwórcą” odrzutów na dużo ogromniejszą skalę niż zwykle.


Poremontowe odpady możemy podzielić na 2 główne grupy: nienadające się do powtórnego wykorzystania – np. eternit, wyroby z PVC, ceramika budowlana jak też nadające się do powtórnego wykorzystania – np. gruz budowlany, rozmontowane szafki, urządzenia bądź panele podłogowe.
Czytaj dalej