technologie w biznesie

magazyn

Tworzymy sklep on-line?

W jaki sposób otworzyć sklep on-line i otworzyć swój pierwszy e-biznes? Jak zagwarantować skuteczną obsługę klienta i wypełnić wszystkie obowiązki wypływające z ustawy o prawach konsumenta? Dzięki gotowym rozwiązaniom technicznym otwarcie i prowadzenie własnego biznesu jeszcze nigdy przedtem nie było tak proste jak dzisiaj - gros czynności realizujemy dzięki dostępowi do sieci, nie wymagamy specjalistycznej wiedzy informatycznej, a w niektórych przypadkach nawet prywatnego składu!
Czytaj dalej

Pomoc wózków widłowych

Prawda jest taka, że w obecnych czasach bez różnych maszyn nie moglibyśmy byt wiele zrobić. Dawniej, gdy działanie rąk ludzkich było wystarczające, ale obecnie, gdy mamy świadomość, że są prostsze opcje, to po prostu wolimy z nich korzystać. To nie jest tak, że się nie da czegoś zrobić w jakiś inny sposób, ale jest to związane z czasem i z nakładem sił, na co firmy nie mają pieniędzy.
Czytaj dalej

Sposoby na spożytkowanie miejsc w halach

W wielu Przedsiębiorstwach i magazynach bardzo ważna bywa kwestia zagospodarowania miejsca, którego najczęściej nie ma w wielu halach towarowych. Z tego też powodu wiele grup oraz firm decyduje się na nowoczesne rozwiązania, mające na celu pomoc w znalezieniu jak największej ilości wolnego miejsca.


Wspomnianym udogodnieniem są antresole magazynowe – wyprodukowane z cienkościennych blach ocynkowanych, dzięki którym są bardzo trwałe oraz równocześnie zapewniają wspaniałą jakość.
Czytaj dalej