technologie w biznesie

magazyn

Tworzymy sklep on-line?

W jaki sposób założyć sklep on-line oraz uruchomić własny pierwszy e-biznes? Jak zapewnić skuteczną obsługę klienta oraz wypełnić wszelkie obowiązki wypływające z ustawy o prawach klienta? Dzięki gotowym rozwiązaniom technologicznym otwarcie a także prowadzenie własnego biznesu jeszcze nigdy przedtem nie było tak łatwe jak teraz - gros czynności realizujemy dzięki dostępowi do sieci, nie wymagamy specjalistycznej wiedzy informatycznej, zaś w poniektórych przypadkach nawet prywatnego składu!
Continue reading

Pomoc wózków widłowych

Rzeczywistość jest taka, że w dzisiejszych czasach bez różnych maszyn nie bylibyśmy w stanie nic zrobić. Dawniej, kiedy działanie rąk ludzkich było wystarczające, jednak obecnie, gdy wiemy, że są łatwiejsze rozwiązania, to po prostu wolimy je wykorzystywać. To nie jest tak, że się nie da czegoś zrobić w jakiś inny sposób, ale wiąże się to z czasem i z dodatkową siłą, na co firmy nie mają pieniędzy.
Continue reading

Sposoby na spożytkowanie miejsc w halach

W wielu Przedsiębiorstwach oraz magazynach bardzo ważna bywa kwestia spożytkowania miejsca, którego z reguły nie ma w wielu halach towarowych. Z tego też powodu wiele grup oraz firm stawia na innowacyjne rozwiązania, pomagające w odnalezieniu jak największej ilości wolnego miejsca.


Wspomnianym udogodnieniem są antresole magazynowe – wykonane z cienkościennych, ocynkowanych blach, dzięki którym są bardzo trwałe oraz jednocześnie gwarantują najwyższą jakość.
Continue reading