technologie w biznesie

Megahity na Playstation 3!

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Obecnie, posiadacze PS3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było ciężko, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na głowę. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megahitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju odlotowego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów.

Ten tekst zawiera fascynujące dane na opisywany wątek, ale jeśli masz ochotę poznać podobne aktualności, to dokładnie przeanalizuj solidne informacje (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/dokumentacja-techniczna).

Trudno się dziwić takiej polityce.

Jednym z takich seryjnych hitów jest Pro Evolution Soccer 2010 od wielkiego Konami. Ta marka musi się tym razem mocno wysilić. Poprzednie wydanie tej znakomitej piłki nożnej nie spełniło oczekiwań graczy i co ciekawe konkurencyjna FIFA 09 okazała się przystępniejsza. Walka pomiędzy tymi dwoma tytułami trwała od zawsze, jednak dziecko Electronic Arts zawsze było w tyle. Teraz role się odwróciły, ciekawe na jak długo? Przekonamy się już wkrótce.

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsol to Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł ten zdobył już ogromną liczbę fanów. Walki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się rewelacyjnie, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele tygodni znakomitej rozgrywki.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko jednoznacznie określić, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami niemal ideałów, a innym razem niewypałów. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali fury, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak kiedyś. Dlatego teraz muszą nas naprawdę zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. Czego oczywiście z całego serca życzymy.

Uncharted 2: Among Thieves to pokolenie nowej generacji konsol. Seria jest stosunkowo młoda bo część pierwsza jeszcze rfid secure leży na półkach sklepowych i jest chętnie kupowana. Naughty Dog to specjaliści, którzy potrafią przyprawić o ślinotok. Tytuły z przeszłości umocniły tę markę, zatem gracz podchodzi do ND z należytym szacunkiem. Przypomnijmy, że pierwsza część Uncharted była po prostu przepiękna. Graficznie onieśmielała inne konsole ajk Xbox 360 czy Wii. Jednak ND zapewnia, że część pierwsza wykorzystała około 30% mocy konsoli Sony. Jeżeli to rzeczywiście prawda to aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać następca! Ale grafika to nie wszystko, w takich produkcjach liczy się fabuła, a ta również nie powinna być nudna. Tym razem akcja będzie kręcić się wokół historii podróżnika Marco Polo, a my już ostrzymy sobie ząbki na tę historię.

A co dla graczy, którzy są fanami grania w podróży? Zabranie konsoli do samolotu czy autobusu nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Nie ma jednak powodów do zamartwiania się. Bardzo sporo gier na konsolę jest udostępniona również na peceta. Zabieramy więc laptopa (przykłady znalezione w mieście Kraków: Laptopy Kraków), dbamy o jego baterię. Często gdy jedziemy gdzieś dalej środki transportu są wyposażone w gniazdka. Nie zapomnijmy więc o zasilaczu (przykładowe zobaczysz tu: atrakcyjne źródło). I słuchawkach na uszy. Można już ciekawie spędzić czas w trakcie jazdy.