technologie w biznesie

kamery

Nowoczesne gadżety, czyli co dzisiaj oferuje dla nas technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że technika rozwija się w zastraszającym tempie. To, co obecnie jest codziennością oraz standardowe jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez różnych akcesoriów można układać sobie życia. Są również i te, które dostarczają nam sporo radości.
Czytaj dalej

Która kamerka internetowa jest w porządku?

Komunikacja wirtualna jest w wielu przypadkach czymś powszechniejszym, niż typowa rozmowa - w cztery oczy. Czy to dobrze? To zależy w jaki sposób podchodzić do kwestii relacji międzyludzkich. Jeżeli ktoś umie łączyć te dwa wielce różne od siebie światy, tak naprawdę nie ma najmniejszych powodów do niepokoju.
Czytaj dalej

Ciekawą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas treningów robią trudne figury, chce aby ich umiejętności zostały uwiecznione. Nie zawsze jest możliwość, aby robiły to osoby trzecie, szczególnie kiedy przemieszcza się na rowerze, dlatego takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, leciutka, a jednocześnie dająca ewentualność zapisywania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie staje się nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz też czymś, czym pragniemy się podzielić w szerszym gronie.
Czytaj dalej

Klienci wychwalają markę za profesjonalizm

Najlepiej przygotowane propozycje producenta sprawdzają się rewelacyjnie. I to z wielu różnych powodów. Całkowite dopracowanie różnych zestawień pokazuje klientom, z jak wielką szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swoich kolejnych, coraz bardziej ulepszonych propozycji. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask daje wiele możliwości, gdyż używanie różnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to znakomite rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów.
Czytaj dalej