technologie w biznesie

Oferty ciekawych płyt głównych

Osprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak często nastręcza wiele kłopotów osobom nie do końca obeznanym z tym zagadnieniem. Czy najlepiej zakupić niedrogi, ale nie do końca godny zaufania sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinkę wiedzy w tej kwestii, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w takiej materii.

Płyty ASUS z rodziny E35M1

Autor: ASUS
Źródło: ASUS
Atrakcyjne płyty główne da się dostać w niezwykle przyciągających cenach, dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych przeciętnego klienta. Podstawowe przy tym jest określenie precyzyjnego przeznaczenia komputera. Czy ktoś nastawia się raczej na granie w gry, czy prędzej na pracowanie na sprzętach zużywających czasem nadzwyczaj dużo pamięci operacyjnej.

Dobra i ceniona firma robiąca płyty główne czy procesory na masową skalę takie produkty posiada we własnym asortymencie niezwykle spory wachlarz wysokiej klasy produktów, które powinny zadowolić chociażby najwybredniejszych klientów. Fascynującą ofertą może być płyta polipropylenowa – dobry serwis- wypatrz promocje – ASRock z77 EXTREME4 (). Bazuje na laminacie formatu ATX , ma 5-fazową sekcję zasilania, a dla pamięci operatywnej komputera przeznaczono w niej dwa banki z obsługą 2-kanałowych zestawów DDR3-1600. Konstrukcja ta jest co ciekawe przystosowana do obsługi wielu procesorów graficznych idealnie nadających się do wykonywania obliczeń rozproszonych. Posiada aż pięć złączy PCI-Express 2.0 x1 i jedno PCI-Express 3.0 x16, do jakich wolno podłączyć nawet sześć kart graficznych. Dodatkowe zasilanie doprowadzają tutaj dwa gniazda MOLEX. Dzięki takim niekonwencjonalnym rozwiązaniom sprzęt nadaje się do pozyskiwania bitcoinów.

Doskonałym rozwiązaniem jest wykupienie tylko popularnych rzeczy i tych uwielbianych przez grono użytkowników., spokojnie można tu zaliczyć choćby coś takiego jak . Posiada ona model płyty głównej z układem logiki Intel Z87 Express, zbudowany w technice Gigabyte Ultra Durable 4 Plus. Model o nazwie GA-Z87-HD3 umożliwia sprawną obsługę procesorów Intel Core czwartej generacji. Jest on zrobiony w tak zwanym formacie ATX i zaopatrzony w podstawkę LGA1150.

Przed zrobieniem zakupu można także zapytać internautów na forach dedykowanych komputerom. Niewątpliwie da się tam znaleźć cenne informacje o tym czy płyta ASROCK z77 EXTREME4 będzie odpowiadała wymogom konkretnego klienta. Doświadczenia forumowiczów ,jak również podpowiedzi na pewno okażą się kluczową wskazówką w wyborze najdoskonalszego sprzętu, którego zakupu nie będzie trzeba potem żałować. Użytkownicy forum którzy na co dzień i osoby, które są nieustannie na bieżąco z rynkiem nowych technologii, będą także dobrymi doradcami w sprawach wybrania odpowiednich produktów, a także wybornym źródłem informacji co tego jak dbać o daną płytę i jakie zalety ma płyta ASRock H61 Pro.

Opinie znawców na temat płyt są zwyczajowo równie ważne. Da się je odnaleźć dla przykładu w rozlicznych artykułach w prasie ,a także broszurkach reklamowych IT i ICT.