technologie w biznesie

Jak przetransportować artykuły z Chin?

Co warto ściągać z Chin w najbliższym czasie? Dużo sprzedawanych w marketach rzeczy to typowy import z Chin, na jaki jest zawsze dosyć ogromny popyt. I to raczej nie odmieni się znacznie w najbliższym okresie

oczy

Autor: Amelia Andersdotter
Źródło: http://www.flickr.com

Co warto importować z Chin? Przede wszystkim nie możemy zamawiać falsyfikatów, a jedynie artykuły „no name”. Warto uważać też na jakość materiałów, z jakich zrealizowane są produkty.

Chcemy Cię namówić do równie interesujących wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę dywanik do bagażnika i oglądaj to, na co będziesz miał chęć.

Chińskie fabryki produkują praktycznie wszystko, co można sobie wyobrazić i to na dodatek taniej niż gdzie indziej na świecie. Niezmiernie istotne jest zatem, by rozwijając kontakty w Chinach próbować dostać się jak najbliżej producenta, gdyż wówczas można otrzymać najniższe ceny. To obecnie o wiele prostsze dzięki netowi. Firmę chińską, z jaką mamy współpracować należy najpierw dobrze sprawdzić, jako że można otrzymać towar, ale nie dokładnie taki jaki miał być dla przykładu nie te modele jak też jakość. By zminimalizować ryzyko trafienia na kanciarza jak też fiaska biznesu w wypadku zlecenia dużej ilości towaru, którego potem nie będzie się dało sprzedać, biznesmeni korzystają ze specjalnych propozycji firm chińskich. W jaki sposób importować kontener z Chin?

samochodu

Autor: Ashwin John
Źródło: http://www.flickr.com
ochrona

Autor: Libet
Źródło: Libet
Pierwszym sposobem jest przewóz lotniczy. Przedsiębiorcy, dla których tempo dostawy posiada newralgiczne znaczenie, winni wyselekcjonować przewóz (ambro.pl/przewoz-aut-osobowych-z-niemiec) powietrzny. To optymalny sposób, by przesyłki z Chin przybyły do Polski błyskawicznie i w pełni bezpiecznie.

Transport lotniczy z Chin zawiera przesyłki cargo jak też ekspresowe w większości portów lotniczych na globie a także obsługę lotniskową w największych portach Europy. Transport morski natomiast to najtańsza odmiana dostawy.