technologie w biznesie

Hydrografika, jedna z najbardziej pionierskich technologii nakładania nadruku .

W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić różne wzorce na nawet bardzo złożone powierzchnie. zaniedbane przedmioty nabierają życia, nowe – nabierają oryginalności, pospolite stają się wyjątkowe, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je stworzyć, trzeba mieć stosowne narzędzia, do których zaliczają się kadź do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka.

Jednym ze szczególnie ważnych etapów, którego nie można pominąć, jest: usunięcie śladów tłuszczu powierzchni i jej pozbycie się z niej połysku. Co więcej, należy pokryć ją podkładem , a po naniesieniu tekstury nałożyć przeźroczysty lakier, który ugruntuje nałożony nadruk wodny i ochroni go przed uszkodzeniem. Druk wodny, wykonany w technologii hydrografiki, można wykorzystać np. w branży przemysłowej, motoryzacyjnej oraz reklamowej.

WaterDesign

Wyśmienicie przyda się również do zrobienia wzorów na wózkach dziecinnych lub też urządzeniach gospodarstwa domowego. Druk wodny idealnie ozdabia różny typ nawierzchni.

wzór

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Obraz zostaje przełożony na prawie każdą powierzchnię odporną na wodę, jak: metal, tworzywo sztuczne, drzewo, włókno (http://infinitex.pl/wlokno-ceramiczne/) szklane, ceramika. Na folię można nałożyć wszelakie możliwe desenie, w tym te regularne bądź desenie naśladujące drewno czy marmur, dzięki którym przedmiot, na którym zostanie użyty, mocno zwiększy swoją jakość i podwyższy się stopień jego wyglądu. Możliwe jest nałożenie nawet najbardziej oryginalnych deseni. Bardzo dużo zależy od personalnych pragnień klienta. Ponadto powyższy typ nadruku jest bardzo trwały i nie łatwo na nim sprawić jakiekolwiek zniszczenia.

Profesjonalność jego wykonania zapewnia najlepszą jakość. Jeśli chcemy wiedzieć więcej w dziedzinie hydrografiki, należałoby zgłosić się na warsztaty z hydrografiki. Nie tylko posiądziemy wiedzę o prezentowanym rozwiązaniu nanoszenia nadruku, ale będziemy mogli poszerzyć zakres własnych usług oraz znaleźć nowych klientów, zaciekawionych tą innowacyjną technologią.

Będzie Ci potrzebne łącze do witryny? Namawiamy zatem, byś najechał tu i wówczas przejdziesz do nowego tekstu pełnego szczegółów.

Kursy z hydrografiki, uczą np. w jaki sposób wybierać właściwe farby, kolory oraz dobrze przygotować warsztat pracy. Uczestnicy kursów, zapoznają się również ze strukturą wszystkich koniecznych do przeprowadzenia tego procesu narzędzi i tego czym sugerować się w czasie wybierania dostawców materiałów. Ponadto każdy dostaje materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswajanie informacji. Warto jest zatem wnikliwiej zapoznać się z tym tematem i wykorzystać nowe akcesoria.