technologie w biznesie

grafika

Outdoor, alternatywa dla zwykłych kampanii promocyjnych?

Reklama zewnętrzna kojarzy się z wielkim formatem, nowoczesnymi nośnikami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Obejmuje szerokie spektrum mediów – od aktywnych, np. mieniące się światła, po pasywne czyli plakaty. Zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach, ma zaciekawić przechodniów, kierowców, mieszkańców.
Czytaj dalej

W sytuacji, kiedy myślisz o grach komputerowych, powinieneś zainwestować w naprawdę doskonały sprzęt

W obecnych czasach nie brak osób, które lubią rozrywkę w formie gier komputerowych. To naprawdę popularna forma wypoczynku, niezwykle wciągająca i zajmująca. Na rynku gier komputerowych wciąż pojawiają się świeże, ciekawe tytuły, a ich różnorodność okazuje się tak wielka, że każdy gracz bez trudu wyszuka program dla siebie.
Czytaj dalej

Monitory lcd nec zadowolą najbardziej wybrednych

Monitory led stają się znacznie cieńsze.Niejednokrotnie mamy dosyć duże oczekiwania odnośnie monitorów, ponieważ chcemy by obraz przez nie wyświetlany okazał się jak najbardziej dokładne, a co się z tym łączy, żeby zachowane były wszystkie kontury, a grafika była na właściwym pułapie.
Czytaj dalej

Megahity na Playstation 3!

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
Czytaj dalej