technologie w biznesie

Gdzie wyszukać dostawców?

Coraz więcej i częściej kupujemy przez internet , a jeszcze częściej szukamy tam dostawców. Internet jest tu niezastąpiony. Większość firm publikuje lub lada chwila będzie publikowała swoją ofertę w internecie.

Internet, kabel

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Biznesmeni zdają sobie sprawę, że mają obowiązek być tam gdzie są poszukiwani i nadążają za tempem rozwoju nowoczesną technologią.

W erze pozycjonowania i agresywnej promocji w wyszukiwarkach zwracane przez nie wyniki są coraz mniej reprezentatywne. Wyszukujemy towary lub – zobacz więcej – usługi i jesteśmy zasypywani stronami z wynikami, które są w jakiś sposób powiązane z pożądanym tematem, ale nie są zgodne z naszymi oczekiwaniami.

W jaki sposób odnaleźć najlepszą ofertę w sytuacji, gdy rezultaty wyszukiwarek są są nieprawdziwe przez operacje z zakresu marketingu internetowego? Jak temu zaradzić?Nie marnuj czasu na szukanie ofert, poszukiwanie dostawców. Nie warto się wysilać. Powinni się tym interesować sami dostawcy. Im także powinno zależeć na zdobyciu nowych klientów z jak najlepszą ofertą sprzedażową. Mogą zapoznać się z naszymi wymaganiami i przesłać swoją ofertę.