technologie w biznesie

fotografie

Rola i zadania ślubnego fotografa podczas tej najpiękniejszej dla narzeczonych uroczystości w ich życiu

Wesele to niepowtarzalny i wyjątkowy czas dla wszystkich młodych par. Poprzedza go wiele miesięcy przygotowań i organizacji, a wszystko po to, żeby ta jedna jedyna noc w życiu jak najlepiej się udała. Wspaniałe kreacje, świetna muzyka i bawienie się do samego rana - to wszystko przez długie lata żyje we wspomnieniach młodej pary i zaproszonych gości.
Czytaj dalej

Jakimi aspektami się kierować przy zatrudnieniu profesjonalnego fotografa na ślub i wesele?

Ślub i wesele są uroczystościami wyłącznymi w życiu człowieka. Cudowne chwile ślubu i wesela na długo zapadną w pamięć nowożeńcom i najbliższym. Warto więc postarać się o to, żeby to jedyne w życiu wydarzenie zostało uwiecznione. Film i fotografia sprawią, że w późniejszych latach będzie można wracać do tych wydarzeń. Ale nie można zlecić robienia zdjęć każdemu. Fotograf powinien cechować się paroma cechami, które sprawią, że będzie można mu powierzyć to zadanie.
Czytaj dalej

Uwielbiasz robić zdjęcia i właśnie szukasz porządnego aparatu fotograficznego? Wybierz Sigmę dostępną w Szczecinie

Fotografia stała się bardzo powszechnym hobby. Stawia na nią coraz więcej ludzi. By jednak wykonywać rzeczywiście dobre zdjęcia, dobrze jest posługiwać się doskonałej jakości sprzętem. Takie będą zwłaszcza obiektywy i aparaty firmy Sigma, które kupić można chociażby w tak ogromnym i ładnym mieście, jak Szczecin.
Czytaj dalej