technologie w biznesie

Ekran led ma szansę być zamontowany w miejskim środku transportu

Warto mieć w firmie ekran led. Jesteśmy sporym przedsiębiorstwem, do którego, wchodzi sporo kolejnych kontrahentów, a także często zjawiają się przedsiębiorstwa, które chcą z nami zacząć współpracę?

Reklama ledowa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli tak, to należy się namyślić, czy w sali konferencyjnej, albo przy recepcji, gdzie dana osoba będzie zmuszona trochę zaczekać za danym reprezentantem firmy, z którym ma się zetknąć na rozmowie, nie musi być zainstalowany ekran led – klik.

Z pewnością będzie interesować Cię nasza strona internetowa (http://www.leaderlogistics.pl/transport-miedzynarodowy/drogowy/), wyszukasz w tamtym miejscu wiele interesujących wiadomości. Pamiętaj, że jest stale aktualizowana.

Będziemy mieli szansę na nim cały czas wyświetlać informacje związane z naszym zakładem, dzięki czemu jeszcze na chwilę przed tym zebraniem, będziemy zapewniali daną jednostkę, że powzięła właściwą decyzję zachodząc właśnie do nas. Takie ekrany ledowe są przeróżnej wielkości, więc mamy szansę je dopasować do rozmiarów miejsc w których będą zamontowane, a co najważniejsze, obraz który będzie się na nich wyświetlał wciąż będzie tak samo wyraźny.

Odpowiednio jest mieć większe ekrany w mieście

Miasto

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcemy, aby nasza reklama znajdowała się przy drodze, lub na ulicach znaczniejszego miasta, to wtedy trzeba dopilnować, aby ekrany led były jak największe. Wtenczas będziemy posiadali pewność, że będą one dostrzegalne z dużej odległości, a więc kierowcy zdążą wszystko obejrzeć, bez konieczności zatrzymywania się, a przechodnie zobaczą naszą wyróżniającą się reklamę spośród setek innych. Im bardziej mrugająca będzie nasza reklama, im wyraźniejszy będzie jej obraz, tym większą mamy szansę posiadać gwarancję, że będzie ona zauważona oraz przyciągnie do nas większą rzeszę klientów. Przykładowe miejsca na ekrany ledowe można zobaczyć tutaj: więcej w temacie.

W środkach publicznej komunikacji również je wyszukamy

Takie ekrany mają tak wiele zastosowań, że z łatwością znajdziemy je w transporcie publicznym.

Nie czekaj – czytaj artykuł (https://memento-wroc.pl/dom-pogrzebowy/), jeśli zainteresowały Cię wiadomości z tekstu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Pod poniższym linkiem wyszukasz sporo szczegółów.

Zazwyczaj przyczepione są z przodu tramwaju i poza pokazywaniem daty, godziny, informacji o tym kto ma imieniny, i na jaki przystanek podążamy, możemy też oglądać różnorakiego rodzaju reklamy. Nieświadomie będzie patrzeć w kierunku takiego ekranu, gdyż będzie ciekawszy niż krajobraz za oknem i możemy okazać się zaskoczeni jakością pokazywanego obrazu.