technologie w biznesie

Duży popyt na towary eko

Powiększające się zaciekawienie żywnością bio i ekologiczną jest krokiem w należytą stronę. Współcześnie produkty ekologiczne i bio kupuje coraz to więcej rodaków, przede wszystkim w sklepach ekologicznych, rzadziej wprost od rolników.

O certyfikat uprawniający do wpisania bio i eko na metce producenci ubiegają się u jednej z dziesięciu jednostek certyfikujących, nad którymi inspekcję sprawuje Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Przedstawiciele tej jednostki przybywają przed nadaniem certyfikatu, żeby stwierdzić, czy zachowane są właściwe standardy. Jeśli wszystko się zgadza, wydają certyfikat – ofertę-> www.certificator.eu/pl/certifikacja/certyfikat-gost-r.html -, i od tej pory raz w roku robią kontrolę.
Eko certyfikat gost r – odwiedzić : : przejdź do oferty – to dowód wydawany przez placówkę certyfikacyjną na podstawie przeprowadzonych kontroli. Ten dowód pozwala na aplikowanie na opakowaniach i w materiałach informacyjnych stosownego logo. Przede wszystkim chodzi o zielony listek z białymi gwiazdkami. W taki sposób właśnie wygląda logo żywności ekologicznej w Unii Europejskiej – więcej na
kabel grzewczy

Autor: Armacell
Źródło: Armacell
skóra - wyobrażenie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Umieszczenie owego logo na opakowaniu dostarcza pewność, że produkty są naprawdę wyprodukowane bez syntetycznych specyfików ochrony roślin i nawozów sztucznych.
czas - przekrój

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Na prawdziwie zdrowe produkty należy mocno zapracować, zwracać uwagę na mnóstwo rozmaitych elementów w trakcie wzrostu, plonów, transportu i nie wolno sobie pomagać chemią.
Kupując pokarmy ekologiczne, najlepiej kierować się jedną prostą zasadą, wypatrywać zielonego listka – zrób eko certyfikat.

Jednak nawet wtedy trzeba zachować ostrożność, ponieważ na poniektórych artykułach profesjonaliści od marketingu umieszczają zielony listek imitację, choć wyrób nie ma certyfikatu.