technologie w biznesie

dokumenty

Jakimi sposobami można ochraniać ważne dokumenty prywatne i firmowe, w jaki sposób najlepiej je można niszczyć

Codziennie w naszych domach i biurach będą się pojawiać setki tysięcy bardziej lub mniej ważnych dokumentów. Sporo z nich będzie potrzebnych niedługo, i później można je wyrzucić, inne zgodnie z przepisami trzeba przechowywać nawet przez kilkadziesiąt lat. Lecz nawet one w pewnym momencie stracą na ważności i będzie możliwość pozbycia się ich.
Continue reading

Jakiego rodzaju oprogramowanie będzie najlepsze przy wdrażaniu cyfrowego obiegu dokumentów

W niejednej firmie na jakimś etapie wzrostu pojawiają się kłopoty z odpowiednim przepływem dokumentów. Jest ich coraz więcej, krążą między pracownikami i pokojami, i robi się coraz większe zamieszanie. Przy tego typu bardzo łatwo o zagubienie albo zniszczenie czegoś, co akurat będzie na następny dzień bardzo potrzebne. Rozwiązaniem tego problemu będzie na pewno wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Wykorzystując takie rozwiązanie można odnieść mnóstwo korzyści.
Continue reading

Kto pragnie zostać tłumaczem, ten musi pomyśleć o swej karierze z odpowiednim wyprzedzeniem

Jeśli wierzyć opracowaniom, to profesję zmieniamy nawet kilka razy w ciągu życia zawodowego. Awansowanie na inne stanowisko oczywiście bezpośrednio jest związane ze zmianą zakresu obowiązku, ale mamy tutaj na względzie także i inne życiowe sytuacje. Kobieta w ciągu 20 lat może być zatrudniona na wielu posadach, np. sprzedawcy, asystentki albo recepcjonistki. Jednak możemy wyliczyć i takie profesje, które są o wiele bardziej wymagające - przecież dentystą nie zostaje się z dnia na dzień. Podobnie jest również z tłumaczami.
Continue reading