technologie w biznesie

Dobra strona internetowa

Intdesign.pl to zawodowy serwis oferujący usługi internetowe nie tylko dla firm. Także dla osób fizycznych. W aspekt usług wchodzi: utworzenie od podstaw strony internetowej, programowanie, instalacja gotowego produktu, możliwość reklamy w internecie i hosting. Wszystko oferowane jest CMS!

Strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Dla chętnych portal oferuje utworzenie forum lub sklepu internetowego. serwis posiada możliwość zamówienia usługi drogą internetową. Kontakt z odbiorcą utrzymywany jest przez cały czas realizacji zamówienia. Petent regularnie otrzymuje linki z postępem prac nad zleceniem i w sposób ciągły uczestniczy w ocenie wyników. Zobacz więcej: webdesign poznań na intdesign.pl

W serwisie dostępna jest zakładka z portfolio wykonanych dotychczas zamówień jak i tych które są juz realizowane. Szata graficzna strony w kilku wersjach ustalonych z klientem jest projektowana przez grafików. Po doborze odpowiedniego wyglądu jest on przekształcany na potrzeby zrealizowania zamówienia. O tym tu: więcej o tworzeniu stron na intdesign.pl.

Interesującą ofertę dla siebie znajdą tu deweloperzy. To możliwość stworzenia strony ze schematycznym, wirtualnym modelem 3D budynku. Model można okręcić wokół osi , pokazać poszczególne kondygnacje i lokale mieszkalne.