technologie w biznesie

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną z doskonałej elektroniki. Produkuje bardzo dobry jakościowo sprzęt grający, komórki i telewizory, cenione przez wiele milionów konsumentów. Co roku wychodzą nowe urządzenia, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.

VAIO Tap 20

Autor: Sony
Źródło: Sony
Sony oferuje zarówno produkty z górnych półek, jak też urządzenia tańsze, lecz o doskonałych parametrach i jakości. Doskonałym przykładem mogą tu być telewizory 32-calowe. Sony posiada ich w sprzedaży kilka, na przykład Sony KDL-32W600B . Mimo raczej niskiej ceny ten model telewizora charakteryzuje wysoka rozdzielczość, dobra jakość obrazu i możliwość obsługiwania bezprzewodowej sieci. Podobnie recenzje zbiera , także jest on chętnie kupowany przez ludzi szukających taniego odbiornika telewizyjnego z dobrej jakości obrazem i solidnie wykonanego.

Sony znana jest również z telefonów komórkowych i smartfonów. Ostatni model Sony Xperia Z1 czarny zrobił duże zamieszanie na telekomunikacyjnym rynku. Sony przystąpiło do jego projektowania bez żadnych kompromisów, decydując się na najwyższe jakościowo podzespoły i jakość wykonania. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali pozwoli na komfortową pracę w każdych warunkach i daje ostry i wyraźny obraz. Potężny procesor i dużo pamięci RAM to z kolei szybkość funkcjonowania przy wymagających i zasobożernych programach. Pomyślano również o graczach, dzięki wydajnemu graficznemu układowi nowoczesne gry również nie będą stanowić żadnego problemu. Lecz Xperia Z1 ma jeszcze coś, czego inne sprzęty tej klasy nie posiadają. Xperia Z1 jest bowiem odporny na wodę, ale dostał jednocześnie stylowe, eleganckie kształty.

Zaciekawił Cię taki tekst? Jeżeli tak, to tu też znajduje się świeża treść, która na pewno Ci się spodoba.

Nosząc go w kieszeni nie ma już problemów z zalaniem podczas deszczu czy wpadnięciem telefonu do wanny – to wszystko bez żadnego kłopotu potrafi przeżyć. Sony postanowiła wypuścić swój flagowy smartfon w paru różnych wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest oczywiście czarny, lecz Sony Xperia Z1 fioletowy również znajduje uznanie wśród licznych klientów.