technologie w biznesie

dane

Z jakich przyczyn należy zdecydować się na udostępnienie klientom informujących wizytówek?

Wydrukowanie wizytówek to jeden z kluczowych obowiązków dla osób, które chcą w odpowiedni sposób rozreklamować prowadzoną działalność gospodarczą. Jak się okazuje, najczęściej wizytówki są wykorzystywane w branży transportowej jak również we fryzjerstwie. Nie powinno to nikogo zdziwić, ponieważ właśnie na rynku usługowym panuje ogromna konkurencja i dlatego właściciele firm powinni postarać się, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych odbiorców.
Czytaj dalej

W jaki sposób poradzić sobie z wielką ilością danych w przedsiębiorstwu

Jak wiadomo obecnie w prawie każdej dziedzinie wykorzystuje się techniki informatyczne. Poczynając od prostych rozwiązań, takich jak programy do fakturowania określonych dla średnich oraz małych firm zaprojektowanych do użycia na jednym lub kilku komputerach aż po systemy Big Data.
Czytaj dalej

Generalny remont domu

Planując remont domku nie możemy nie pamiętać o tym, że w czasie jego trwania niechybnie zostaniemy „wytwórcą” odrzutów na dużo ogromniejszą skalę niż na ogół.


Poremontowe odpadki można podzielić na 2 główne grupy: nienadające się do ponownego wykorzystania – dla przykładu eternit, wyroby z PVC, ceramika budowlana a także nadające się do ponownego wykorzystania – np. gruz budowlany, zdemontowane szafki, urządzenia bądź panele podłogowe.
Czytaj dalej