technologie w biznesie

Monthly Archives: February 2015

Jak na przestrzeni dekad przeobraził się sposób reklamy towarów, hipermarketów i polityków kandydujących w wyborach do sejmu

Kiedy po obradach Okrągłego Stołu rodzimy rynek znacznie się zmienił. Państwo przestało sprawować kuratelę nad gospodarką i co bardziej rozgarnięci przedstawiciele społeczeństwa mogli zakładać własną działalność gospodarczą. Z upływem miesięcy takich osób było coraz więcej i teraz muszą oni konkurować o klientów.
Continue reading

Jakim sposobem poprawić pracę Twego komputera?

Nie od dzisiaj wiadomo, że informatyka jest jedną z znaczących się dyscyplin naszego życia codziennego. Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że znaczenie każdego typu rozwiązań komputerowych jest ogromne. Spora część z nas nie wyobraża sobie dnia, gdyby niespodziewanie miało zabraknąć komputerów.
Continue reading

Szkolenia sprzedażowe podstawą w sukcesie każdego pracownika i przedsiębiorstwa

Obecnie sprzedaż jest jednym z mechanizmów, które rozbudowują gospodarkę. Każda firma sprzedająca swe towary, wie iż efektywna sprzedaż to standardowy czynnik rozwoju interesu. Szkolenia sprzedażowe są więc idealne dla pracownika firmy, który pozna dzięki nim przeróżne metody skutecznej sprzedaży oraz lepiej pozna siebie i swoje możliwości.
Continue reading