technologie w biznesie

Monthly Archives: November 2014

Profesjonalne, łatwe i jednocześnie efektywne programy do kadr, płac i faktur

W pracy bardzo często wspomagamy się różnorodnymi programami, które pozwalają prędzej uporać się z obowiązkami i nie tylko oszczędzają czas, ale dodatkowo upraszczają pracę. Dzięki takim programom nieraz nie musisz mieć nawet jakiejś specjalistycznej wiedzy w danej dyscyplinie, albowiem korzystanie z większości z nich jest niezwykle łatwe, na dodatek są one opatrzone często instrukcją.
Continue reading

Po co udajemy się do firm złomujących zajeżdżone, nikomu już niepotrzebne pojazdy

Rynek motoryzacyjny od ładnych paru lat rozwija się niezwykle dynamicznie. Ten rozwój nie przekłada się w żaden sposób na wzrost zakupu nowych aut. A wspomniany fakt z kolei ma związek z mało posażnymi portfelami należącymi do obywateli naszego społeczeństwa. Niczym się niewyróżniającemu Kowalskiemu przychodzi jeździć wysłużoną dacią do czasu, aż zupełnie odmówi posłuszeństwa, a remont przewyższy koszty zakupu nowego, ale ponownie używanego pojazdu. Na złomowiska trafiają rzęchy po wypadkach drogowych, ale i automobilowe trupy, o których była mowa dwie linijki wcześniej.
Continue reading

Fachowa księgowość – w czym może cię wesprzeć?

Każda firma, która chce jak najlepiej funkcjonować, powinna zorganizować właściwe stanowiska bądź wynajmować niezbędnych specjalistów zajmujących się poszczególnymi kwestiami. Jednym z ważniejszych ekspertów jest profesjonalny księgowy, jaki zatroszczy się o wszelkie rachunkowe sprawy firmy. W każdej miejscowości można wyszukać odpowiednich pracowników, posiada ich również Warszawa. Księgowość a właściwie księgowa musi się wyróżniać kompetencją, doświadczeniem oraz kwalifikacjami pozwalającymi stawić czoła każdemu problemowi. Czy wiesz, czym tak naprawdę zajmuje się księgowy?
Continue reading